lionskyvalk

Saunan kattokuidut "Lite Lion sky 2"

Kiudoptiline valgustikomplekt Lion Sky 2"

 

 

Kiudoptiline komplekt Lion Sky" pakub unikaalset võimalust saunalakke tähevalguse toomiseks. 96 helendavat tähte, ere LED-projektor, mis on varustatud mitmekülgsete valgusefektidega, vaikne ja energiatõhus tehnoloogia.

 

15-aastase arendustöö tulemusena töötati välja kombineeritud energiatarbega seade, millel on palju tähti, mis talub kõrgeid temperatuure ning on ka soodsa hinnaga. Tutvustame teile toodet Lion Sky". Boonusena rakendame vaikset ja tõhusat LED-projektorit.

 

Saunan tähtitaivas Lite Lion 2

Lite Lion
STT2
    Heti varastosta
  • Tuotekuvaus

Odotettu uutuustuote, nyt nopeat toimitukset.

Lite Lion 2, peruspaketti sisältää 12 kpl 1.0 metrin kuituja, 24 kpl 1.5 metrin kuituja, 24 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja sekä 12 kpl 3.0 metrin kuituja.

Lite Lion 2, + 0.5 metrin lisäkuituoptio, sisältää 12 kpl 1.5 metrin kuituja, 24 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja, 24 kpl 3.0 metrin kuituja sekä 12 kpl 3.5 metrin kuituja.

Lite Lion 2, + 1 metrin lisäkuituoptio, sisältää 12 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja, 24 kpl 3.0 metrin kuituja, 24 kpl 3.5 metrin kuituja sekä 12 kpl 4.0 metrin kuituja.

Lite Lion 2, + Lisäkuitupituudet "Suorakaide" (esim. saunaan 1.5 x 3 m, jossa projektori päätyseinän takana),  sisältää 8 kpl 1.0 metrin kuituja, 16 kpl 1.5 metrin kuituja, 16 kpl 2.0 metrin kuituja, 16 kpl 2.5 metrin kuituja, 16 kpl 3.0 metrin kuituja, 16 kpl 3.5 metrin kuituja sekä 8 kpl 4.0 metrin kuituja.

 

Sisekujunduslik esteetika

 

Ooterežiimis on Lion Sky" peaaegu nähtamatu. Laes ei ole kühme, muhke ega sulanud plastikut. Tähtede diameeter on vaid 4 mm ja need paigaldatakse laega tasapinnaliselt. Tähed on valmistatud kuumakindlast klaasist. Pärast paigaldamist ei ole paigaldusseadmeid/kinnitusi näha. Tähed paigaldatakse paneelide paigaldamise ajal pinnakattematerjali. Igal optilisel kaablil on kinnitus, mis hoiab klaasist läätse, kuna pärast paigaldust on näha vaid 4 mm laiust punkti. Kui tuled on väljalülitatud, on klaastäpid peaaegu nähtamatud, kuna peegeldavad (puit)paneelide valgust/värvi. Lülitage toide sisse ning tähed süttivad.

 

LED-projektor

 

Valgusallikana pakume kombineeritult nii valget kui ka mitmevärvilist (RGB) valgusdioodidega LED-projektorit. Seade on elektrooniline, see ei sisalda liikuvaid osi. Saadaval on kaugjuhtimispult.

 

Turvaline paigaldamine

 

Sauna lakke paigaldatakse ainult kiudoptilised kaablid. Sauna ei paigaldata ühtegi elektrilist komponenti.

 

Selle seadme oluliseks funktsiooniks on seadme sauna konstruktsioonidega sobiv süsteem, mis ei nõua aurutõkete katkestamist. Optiline kaabel veetakse läbi ventilatsiooniavade. Minimaalne ruuminõue on 22 mm. Lääts on täiesti veekindel ja nii ei pääse niiskus laekonstruktsiooni. Läätse paigaldusfurnituur on valmistatud silikoonist, kuumuskindlast klaasist ja messingust.

Vastupidav, lihtsasti hooldatav seade

 

Projektor koosneb moodulitest ning toitevarustus tarnitakse samuti eraldi komplektina. Vajaduse korral saab mooduleid lihtsa vaevaga asendada. Kuna projektoris pole liikuvaid osi, on see peaaegu hooldusvaba.

 

Kiudoptiline kaabel

Seadmes kasutatakse 1,0 mm kiudoptilist kaablit, mis on 1,8 korda heledam kui tavapäraselt kasutatav 0,75 mm kaabel. Juba 100 tähest piisab, nii et eraldi valgustust ei ole vaja (v.a ruumi koristamiseks).

 

Seadme põhipakendis on kuus 16 kaablist koosnevat kaablikimpu ning tähti on kokku 96. Kaablite pikkus kaablikomplektis on valikuline. Baasmoodulile lisatava lisamooduliga on tähti 192, millest piisab suuremale saunale. Nõudmisel on saadaval ka eripikkusega kaablid.

 

Lisatarvikute komplekt

 

Lisaks Lion Sky" peamise vajaliku paigaldusmaterjalide komplektile sisaldab pakend ka teisi lisatarvikuid, mida võib paigaldamisel vaja minna, nt puidu puurimiseks mõeldud trelliotsakud, mis lihtsustavad läätse kinnitusnaastude paigaldamist, ning boonusena ka väike kruvikeeraja. Ainsad vajaminevad tööriistad on käärid või teravad juhtmelõikurid ja akutrell (mis muudab paigalduse märksa lihtsamaks). Pakend tarnitakse koos täieliku paigaldusjuhendiga. Lugege kõigepealt kasutusjuhend läbi!

 

Paigaldamine

 

Komplekt Lion Sky" on disainitud saunalae paneelidesse paigaldamiseks, kusjuures on paneeli soovituslik laius 1425 mm.

 

Komplekti Lion Sky" paigaldamiseks pole vaja erialaseid oskusi ega sertifikaate, seda võib koduomanik või mehaanik iseseisvalt paigaldada.

 

Projekti ajalugu

 

Autentses Soome saunas on temperatuurid lae all väga kõrged ja hariliku klaaskiudkaabli taluvuspiiridest väljas, mistõttu oleks harilike tähtvalgustikomplektide saunadesse paigaldamine mõttetu. Kuumus mõjutab kiiresti kiudoptilise kaabli struktuuri ja selle heledust ning kaabel lõpetab peatselt valguse edastamise.

 

 

Lion Sky" on pikaajaliste uuringute, pidevate testide ja tootearenduse tulemus. Anname komplektile, mis on allolevate juhendite kohaselt õigel viisil paigaldatud, kolmeaastase garantii.

Tehniline teave

LED-projektor

Valgusallikana pakume kombineeritult nii valgete kui ka mitmevärviliste (RGB) valgusdioodidega LED-projektorit. Seade on elektrooniline, see ei sisalda liikuvaid osi. Saadaval on kaugjuhtimispult.

 

Dünaamiline valgusti võimaldab valida kas vilkuva valge või kuni kolme tooni režiimi või RGB-värviefekti vahel. Kaugjuhtimine võimaldab valgustusefekte ja programme lihtsalt kontrollida. Lisavarustusena on saadaval ka põhivalgustuse hämardi, lisaks millele on võimalik valida ka vilkumisefekti.

 

Projektorivalik on järgmine.

1) Dünaamiline valgusti (vilkuv valge*, värv muutub nii vilkumisel kui ühtlase põlemise ajal).

 

* Valge vilkumisrežiim. Toon: soe valge (3000 K), neutraalne valge (4000 K), külm valge (5500 K) või 1/3 tähtedest tooniga soe valge, 1/3 neutraalne valge ja 1/3 külm valge.

2) Staatiline valge vilkumisrežiim. Toon: soe valge (3000 K), neutraalne valge (4000 K), külm valge (5500 K) või 1/3 tähtedest tooniga soe valge, 1/3 neutraalne valge ja 1/3 külm valge.

 

Paigalduskoht

 

Soovitame projektori paigaldada jahedasse ja kuivemasse ruumi, nt riietusruumi. Kuna projektor on väike, saab seda lihtsalt paigaldada ka duširuumi/riietusruumi lakke (minimaalne vajalik kõrgus 30 mm). Paigaldamiseks sobivad ka kilbid või avaused seintes.

 

Saunakerise lamp

 

 

Lion Sky" võimaldab komplekti lisada spetsiaalse keriselambi. Sellisel juhul ühendatakse kerise LED-lamp/lambid otse toiteallika külge. Saadavalolevad värvid: saadaval on erineva soojusastmega värvid (soe valge, külm valge, neutraalne valge, päevavalgus, RGB, värvilised LEDid, k.a oranž, türkiissinine ja roosa). Keriselamp käib peamise komplektiga kaasas, kuid ei ole sellega sünkroonitud. Lisaseadme / hämardi / RGB-kontrolleri abil on keriselampi võimalik eraldi juhtida (sisse-/väljalülitamine, värvi juhtimine jne).

 

Paigaldamine

 

Komplekt Lion Sky" on disainitud saunalae paneelidesse paigaldamiseks, kusjuures on paneeli soovituslik laius

1525 mm. Kasutada saab ka 14 mm paneele, kuid see nõuab tavalisemast rohkem täpsust.

 

Komplekti Lion Sky" paigaldamiseks pole vaja erialaseid oskusi ega sertifikaate, seda võib koduomanik või mehaanik iseseisvalt paigaldada. Erand puudutab kõrge toitepingega mudeleid, mis on mõeldud tööstuslikuks kasutamiseks.

 

Komplekt sisaldab mitmeid väikeseid osi ning nõuab paigaldamisel juhendi täpset järgimist. Seega on eelnev kogemus eeliseks. Paigaldamine toimub laepaneelide paigaldamisega samal ajal. Kinnitused saab eelnevalt paigaldada, kuid optiline kaabel tuleb paigaldada vahetult enne paneelide lakke paigaldamist. Jätke alati paigaldamiseks mõistlik kaablivaru.

 

Seade on varustatud universaalse toiteallikaga.

Pinge: 100240 V AC 5060 Hz

Väljund: 12 V DC

Nimivõimsus 9 W

Mõõtmed P 175 × S 45 × K 25 mm

Lisämoduli + kuidut Lite Lion 2:lle

STTL2
    heti varastosta
  • Tuotekuvaus

Saunan tähtitaivaspaketin Lion 2:lle 96 tähden lisämoduuli ja kuidut. Paketti sisältää 96 kpl ø 4 mm lämmönkestävästä lasista valmistetut hiotut linssit, linssien messinkikiinnikkeet ja silikoniosat, valokuidut (ø 1 mm) ja suojasukat, led-projektorin lisämoduulin. Asennukseen tarvitaan edelleen samat työvälineet kuin Lion 2 paketissa on mukana sekä sakset tai sivuleikkurit ja akkuporakone

Peruspaketin ja lisämoduulin kuidut riittävät tiheämpään tähditykseen tai isompaan kattoon. Projektorin ollessa kauempana tarvitaan pidemmät kuidut. Ks. yksinkertainen kaavio lisäkuvista. Kuvissa näkyy myös se, ettei jokaista kuitua voi vetää suorinta tietä, kun tuuletusvälin rimoitus on katossa. Kuituja ei voi litistää riman ala- tai yläpuolelle.

Lite Lion 2, lisämoduuli sisältää 12 kpl 1.0 metrin kuituja, 24 kpl 1.5 metrin kuituja, 24 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja sekä 12 kpl 3.0 metrin kuituja.

Lite Lion 2, lisämoduuli + 0.5 metrin lisäkuituoptio, sisältää 12 kpl 1.5 metrin kuituja, 24 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja, 24 kpl 3.0 metrin kuituja sekä 12 kpl 3.5 metrin kuituja.

Lite Lion 2, lisämoduuli + 1 metrin lisäkuituoptio, sisältää 12 kpl 2.0 metrin kuituja, 24 kpl 2.5 metrin kuituja, 24 kpl 3.0 metrin kuituja, 24 kpl 3.5 metrin kuituja sekä 12 kpl 4.0 metrin kuituja.

Lite Lion 2, Lisämoduuli + Lisäkuitupituudet "Suorakaide" (esim. saunaan 1.5 x 3 m, jossa projektori päätyseinän takana), sisältää 8 kpl 1.0 metrin kuituja, 16 kpl 1.5 metrin kuituja, 16 kpl 2.0 metrin kuituja, 16 kpl 2.5 metrin kuituja, 16 kpl 3.0 metrin kuituja, 16 kpl 3.5 metrin kuituja sekä 8 kpl 4.0 metrin kuituja.

Lisämoduulin tekninen osa on vastaava kuin projektorilla ja ne on yhdistettävä mukana tulevilla tai ohjeiden mukaisella kaapeloinnilla. Vaihtoehdot:

Staattinen valkoinen valo, 3 eri vaihtoehtoa: lämmin valkoinen (3000K), neutraalivalkoinen (4000K) tai 1/3 tähdistä on lämpimän valkoisia, 1/3 neutraalivalkoisia ja 1/3 viileän valkoisia. Kokonaisteho 8 W.

Dynaaminen valo RGB : värinvaihto, voidaan pysäyttää ja vaihtaa ohjelmaa kauko-ohjaimella. Kokonaisteho 2 W.

Dynaaminen valo valkoinen : tuike, voidaan pysäyttää ja vaihtaa ohjelmaa kauko-ohjaimella. Vaihtoehdot : lämmin valkoinen (3000K), neutraalivalkoinen (4000K) tai 1/3 tähdistä on lämpimän valkoisia, 1/3 neutraalivalkoisia ja 1/3 viileän valkoisia. Kauko-ohjaimella. Kokonaisteho 8 W.

Premium 1. Valkoisen sävyt valittavissa, kuten yllä (valitse valikosta). Lisäksi pohjavalon säätö. Vaikuttaa tuike-efektin voimakkuuteen: mitä suurempi pohjavalo, sitä vähemmän tuike-efekti nousee pohjavalon yli. Ominaisuudella saadaan valoefektit entistäkin rauhallisemmaksi. Kokonaisteho 8 W.

Premium 2. Valkoisen sävyt valittavissa, kuten yllä (valitse valikosta). Valkoisen lisäksi valoaukkoon saadaan sekoitettua RGB-valo. Elektroninen tuike-efekti kauko-ohjaimella. Erilaisia ohjelmia valon käyttäytymiseen. Ohjaus vaikuttaa valinnaisesti joko valkoiseen valoon tai RGB-väreihin erikseen  Kokonaisteho 10 W.